Možnosť splátok, spôsob platby

Možnosť splátok

AUTOŠKOLA UŽ OD 22 eur MESAČNE

Výhodou je u nás možnosť individuálnych splátok cez splátkovú spoločnosť alebo priamo v autoškole, kde je cena kurzu bez navýšenia.

Spôsob platby

V autoškole Jozef GUĽÁŠ je možnosť výberu spôsobu platby:

1.      Platba na splátky len od 22 eur mesačne cez splátkovú spoločnosť, kde po úspešnom ukončení kurzu (skúškou) si vyzdvihnete vodičský preukaz na dopravnom inšpektoráte. Výhodou tohto financovanie je, že kurz autoškoly splácate už so získaným vodičským preukazom. Cena kurzu na splátky bez navýšenia.

 

2.      Platba na splátky pred zahájením kurzu je potrebné zaplatiť  300 €. Zvyšnú sumu zaplatíte  v priebehu trvania kurzu. Ku dňu skúšky musí byť celková suma za kurz uhradená. Cena kurzu na splátky je bez navýšenia .

 

3.      Platba celej sumy pri zahájení kurzu.

 

Platba môže byť realizovaná priamo v autoškole , kde sa vydá na uvedenú sumu pokladničný doklad.

 

Platba  môže byť realizovaná na účet:  IBAN  SK2809000000005070099483

Do poznámky : Uviesť Meno a priezvisko žiaka   

 

Pri väčšom počte žiakov (trieda atď.)  je možné získať výraznú zľavu na daný kurz a v prípade spôsobu platby od 22 eur mesačne cez splátkovú spoločnosť  možnosť získania daru (napr. na stužkovú) viac info v autoškole.