O nás

Základnou myšlienkou AUTOŠKOLY Jozef GUĽÁŠ je pôsobiť v oblasti výučby a  výcviku budúcich vodičov. Vytvorením čo najlepších (najmodernejších) podmienok v materiálno technickom vybavení a  zabezpečiť čo najkvalitnejšej výučby a praktického výcviku pre nových vodičov, aby autoškola bola pre budúcich vodičov stále atraktívna a moderná. Naša autoškola je zameraná na výcvik vodičov skupín B základné kurzy, rýchlokurzy, kurzy VIP,  kondičné jazdy, preskúšanie odbornej spôsobilosti, doškoľovacie kurzy, rehabilitačný program / vodiči v skušibnej dobe / a kurzy cúvania.

 

Teoretická výučba v autoškole je dvakrát (trikrát) do týždňa v čase od 15:00 hod. (17:20 hod.) do 17.20 hod. (19:45 hod.), (kompletná legislatíva, dopravné značky, dopravné situácie, konštrukcia motorového vozidla, teória vedenia vozidla, zásady bezpečnej jazdy) sa vykonáva v autoškole v učebni za pomoci najnovšej audiovizuálnej techniky. Praktická výučba  (konštrukcia motorového vozidla) sa vykonáva v priestoroch garáží autoškoly. Základy potrebné pre jazdu na pozemných komunikáciach a ako zvládnuť autocvičisko (dopravné kúžele) sa vykonáva  v priestoroch autocvičiska. Praktický výcvik (jazdy) vykonávame od ranných hodín až po hodiny večerné vrátane soboty a nedele. Každý žiak si zvolí jemu vyhovujúce termíny. 

 

Výhodou  AUTOŠKOLY je aj jej poloha. Nachádza sa na ulici Cyrila a Metoda 105/2 čo zabezpečuje dobrý prístup z celej Rožňavy a okolia.

Našim cieľom je zabezpečiť a byť zárukou, že žiaci za svoje peniaze dostanú zákonom stanovený rozsah výučby a praktického výcviku. 

Dlhoročné skúsenosti v danej oblasti, dobrá technická základňa autoškoly je zárukou  Vašej spokojnosti.

 

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať.